FStream

FStream dla Mac

Słuchaj muzyki i nagrywaj ją z radia internetowego

Radia internetowe cieszą się coraz większą popularnością. FStream to darmowy program pozwalający słuchać, a nawet nagrywać, audycje radiowe transmitowane przez internet. W dobie walki z piractwem rośnie popularność radiostacji internetowych.... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Duża ilość obsługiwanych strumieni audio
  • Możliwość nagrywania w jakości MP3
  • Niskie użycie procesora
  • Obsługa pilota Apple Remote

Wady

  • Brak wyszukiwarki
  • Dość ubogi interfejs

Bardzo dobry
8

Radia internetowe cieszą się coraz większą popularnością. FStream to darmowy program pozwalający słuchać, a nawet nagrywać, audycje radiowe transmitowane przez internet.

W dobie walki z piractwem rośnie popularność radiostacji internetowych. Niestety konieczność otwierania strony internetowej, w celu posłuchania muzyki nie jest wygodnym rozwiązaniem. FStream rozwiązuje ten problem, pobierając strumienie audio i odtwarzając je w osobnej aplikacji. Audycje radiowe można nagrywać jak za dawnych lat. Zamiast na kasecie magnetofonowej są one zapisywane w plikach MP3.

FStream posiada minimalistyczny wręcz interfejs. Potrzeba dłuższej chwili, aby opanować wszystkie opcje, pochowane w zakamarkach paska menu. Program nie zajmuje dużo miejsca na biurku, nie zużywa także zasobów procesora. Niestety radiostacje należy dodawać ręcznie, co może stanowić problem dla niezbyt zaawansowanych użytkowników. FStream można obsługiwać za pomocą pilota Apple Remote.

Pomimo niezbyt intuicyjnego interfejsu, FStream jest doskonałą aplikacją do słuchania radia internetowego. Nie zajmuje miejsca obszarze roboczym i dodatkowo pozwala nagrywać ulubione audycje.

Najczęściej pobierane Streaming wideo na mac

FStream

Download

FStream 1.4.5

Opinie użytkowników o FStream

Sponsorowany×